www.cvonline.hu

Ajánlatadó mérnök

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

Feladatok:

• Ajánlatok készítése együttműködve az értékesítési és termelési területekkel
• Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel
• Gyárthatóság elbírálása
• Termékparaméterek egyeztetése a vevőkkel
• Megmunkálási rajzok ellenőrzése, jóváhagyása

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnök
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás kritérium
• Forgácsolási technológiák ismerete kritérium
• CAD szoftverek alapfokú ismerete
• Projektvezetésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit ajánlunk:

• Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium

Munkavégzés helye:
• Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol