Gyártástechnológiával foglalkozó nemzetközi partnerünk részére keresünk

 AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

(HF 10-6999)

munkatársat.

Feladatai

  • Árajánlatkérések feldolgozása, szükség esetén műszaki szakértés
  • Standard illetve speciális szerszámok specifikálása,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, ajánlatok követése,
  • A későbbiekben lehetőség CAD/CAM magas szintű oktatásban való részvételre, majd CAD/CAM tanácsadói feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépészmérnöki),
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Termelésben szerzett tapasztalat előny, lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat további előny.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Lehetőség külföldi kiküldetésre,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „HF 10-6999”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése