www.cvonline.hu
Ajánlatadó mérnök (forgácsolás)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078455
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ajánlatok készítése együttműködve az értékesítési és termelési területekkel
  • Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel
  • Gyárthatóság elbírálása
  • Termékparaméterek egyeztetése a vevőkkel
  • Megmunkálási rajzok ellenőrzése, jóváhagyása
  • Aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 1-3 év forgácsolási tapasztalat
  • Forgácsolási technológiák alapos ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • CAD szoftverek alapfokú ismerete

Előny

  • Gépészmérnöki diploma
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.