Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk

 AJÁNLATADÓ MÉRNÖK / BELSŐ SALES ENGINEER

 (HF 11-7695)

 munkatársat.

 Feladatai

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Árajánlatkérések feldolgozása, műszaki szakértés,
  • Árajánlatok kidolgozása és nyomon követése,
  • Együttműködés a társosztályokkal,

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépészmérnöki),
  • Gyártásban vagy sales területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • 6 hónapos olaszországi betanulás vállalása (magas napidíj mellett),
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

 Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Lehetőség külföldi kiküldetésre,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Fejér megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,

 küldje el magyar nyelvű önéletrajzát aHF 11-7695”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése