www.cvonline.hu

AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1197962

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Árajánlatkérés, gyárthatóság elbírálása
  • Gyártási folyamatok definiálása
  • Gyártóeszközök, beruházások meghatározása
  • Termékparaméterek egyeztetése a vevőkkel
  • Árkalkulációk, megtérülés számítások, árajánlatok készítése
  • Együttműködés a vevői kapcsolattartókkal és termelési területekkel
  • Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel
  • Vevői látogatások
  • Bevezetésre kerülő projektparaméterek és információk átadása az NPI csapat részére
  • Termékrajzok ellenőrzése, jóváhagyása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, ideálisan gépészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • 1-3 év termelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártási technológiák széleskörű ismerete, első sorban forgácsolás, illetve lyukasztás, formázás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • CAD szoftverek alapfokú ismerete
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosító és vonzó juttatási csomag
  • Átlag feletti alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • havi 18.000,-Ft cafeteria,
  • Műszakpótlék,
  • Teljesítmény alapú mozgóbér,
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyugdíjpénztári és, egészségbiztosítási támogatás
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678