Ajánlat kalkulációs munkatárs - Vas megye (Referenciaszám: NB-1801)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.03.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 1098565

Feladatok:

  • Új termelési projektek bevezetése, illetve a futó projektek nyomon követéséhez kapcsolódó törzsadat feladatok ellátása
  • Új és futó projektek műszaki-gazdaságossági elemzése, árajajánlat tételre való előkészítése, ajánlatok kalkulálása
  • SAP törzsadat karbantartás, teljes körű adatkezelés:
    • cikkszámtörzsek, logisztikai, termelési és műszaki adatok, értékesítési és árazási kondíciók kezelése és karbantartása
    • termelési és értékesítési SAP bizonylatok törzsadat ellenőrzése és rendszerbeállítások ellenőrzése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági vagy műszaki területen)
  • Min. középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP vagy bármely más vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Nyelvi képzések
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Vas megye (Jánosháza)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai tulajdonú, autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1801-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Vas
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő