Törzsadat karbantartó és ajánlat kalkulációs munkatárs (Referenciaszám: PJ5137)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.04.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1099469

Vas megyei amerikai tulajdonú autóipari beszállító partnercégünk csapata erősítésére új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

TÖRZSADAT KARBANTARTÓ ÉS AJÁNLAT KALKULÁCIÓS MUNKATÁRS

Feladatok
- SAP törzsadat karbantartás, teljes körű MM (Material Master) adatkezelés:

  • cikkszámtörzsek, logisztikai, termelési és műszaki adatok, értékesítési és árazási kondíciók kezelése és karbantartása
  • termelési és értékesítési SAP bizonylatok törzsadat monitoringja, és a vonatkozó rendszerbeállítások ellenőrzése

- Új termelési projektek bevezetéséhez, illetve a futó projektek nyomon követéséhez kapcsolódó törzsadat feladatok ellátása
- Új és futó projektek műszaki-gazdaságossági elemzése, árajánlat tételre való előkészítése, ajánlatok kalkulálása

Elvárások
- Legalább középfokú, pénzügyi/gazdasági vagy műszaki területen szerzett végzettség
- MS Office felhasználó szintű ismerete
- Kommunikációképes német nyelvtudás
- Elemző készség, komplex látásmód
- Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent
- Felsőfokú végzettség
- SAP vagy bármely más integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
- Angol nyelvismeret

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.