www.cvonline.hu

Ajánlat előkészítő

  • A hirdetés 1126 napja lejárt

Budapesti épületgépész cég ajánlat előkészítő munkatársat keres.

Feladatai:

  • árajánlatok összeállításához szükséges műszaki információ begyűjtése
  • alvállalkozók, szállítók ajánlatainak kiértékelése
  • műszaki dokumentáció összeállítása
  • költségkalkulációk elvégzése
  • megrendelést követően egyeztetés az alvállalkozókkal, beszállítókkal

Elvárás

  • felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész mérnök/ gépészmérnök végzettség)
  • árajánlat készítésben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • legalább alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Excel és AutoCAD magabiztos ismerete
  • csapatmunkára való alkalmasság

Értékelt kvalitások

  • kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • költségvetés készítő programok ismerete
  • önállóság
  • precizitás

Amit nyújtunk

  • főállású munkaviszony
  • stabil munkahely
  • korszerű munkakörülmények
  • versenyképes bejelentett jövedelem

Fényképes, bérigényt is tartalmazó önéletrajzokat "Műszaki ajánlat előkészítő pályázat" megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő