Ajándéktárgyakkal, matricázással, csomagolással foglalkozó diákmunka

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1044443

Hangold össze a nyaradat velünk: a koncerteket, fesztiválokat, nyaralást és a munkát. Mi biztosítjuk a munkalehetőséget, neked már csak annyira van szükséged, hogy jelentkezel hozzánk.
Feladatok:

  • Kisebb ajándéktárgyak előkészítése
  • Különböző termékek csomagolása, matricázása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti legalább 1 hétköznap vállalása
  • Pörgős, a monotóniát jól viselő csapatjátékos diákok jelentkezését várjuk

Juttatások:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Folyamatos munkalehetőség, akár egész nyárra
  • Változatos munkakör

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "CSOM-00".

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest és környéke