www.cvonline.hu

Ajándékkosár előkészítés

  • A hirdetés 1062 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb áruházláncába keresünk Diákmunkatársakat

Feladatok:

  • Ajándékkosár termékeinek előkészítése, készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozaton folytatott tanulmány
  • Talpraesett, leleményes személyiség
  • Kommunikatív és mosolygós természet
  • Munkaidőhöz, beosztáshoz való rugalmasság

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő:
  • 8:00-20:00 között napi 8 óra
  • éjszakai munkavégzés: 20:00-8:00
  • Bérezés:
  • nappal bruttó 667 Ft/óra
  • éjszaka bruttó 867 Ft/óra
  • Munkavégzés helye: Budapest, XX. kerület

Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett figyelmed és megfelelsz az elvárásoknak, úgy kérünk, küld el fényképes önéletrajzodat és ráérésedet a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. E-mailed tárgya legyen: MEGA-KOS

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok