www.cvonline.hu

AI technikus

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1052585

Flex állások

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A gyártás folyamatosságának biztositása műszaki háttér szempontjából
  • Folyamatos kapcsolattartás a termeléssel, a felmerülő problémák megbeszélése
  • Folyamatos önfejlesztés, a gyártástechnológiai  ismeretek folyamatos bővítése
  • Folyamatos reportálás a műszakban történt eseményekről
  • Próbagyartásban való aktív résztvétel.
  • ISO dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Középiskolai végzettség
  • Műszaki és számitástechnikai ismeretekben való jártasság
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség

Előny

  • Automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.