www.cvonline.hu

AI SMT Engineering Leader

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 979337

Flex állások

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Közreműködés a minőségre vonatkozó célok megállapításában, a célok teljesítésének folyamatos ellenőrzése
  • Új munkatársak képzési szükségletének meghatározása, aktív részvétel belső oktatásokban. Tréningek szervezése a közvetlen beosztottak számára
  • A területhez kapcsolódó dokumentumok készítése illetve jóváhagyása
  • Termék- és folyamatfejlesztési adatok és javaslatok adása
  • Vevői reklamációk kezelésének nyomonkövetése, javító tevékenység kidolgozása
  • Layout javaslatok kidolgozása a társszervekkel együtt
  • SMT programozó és SMT folyamatmérnök csapat munkájának koordinálása, értékelése, fejlesztése
  • Együttműködés társszervekkel
  • Új technológia folyamatok figyelemmel kísérése, bevezetésének lehetőségének kiértékelése együttműködés a központi technológiai csoporttal
  • Új technológia folyamatok bevezetése, költség- megtérülés kalkulációk készítés
  • TML, DEM, FOR,MU PPM figyelése, fejlesztési és javítási tervek kidolgozása
  • A gépes hatékonyság, minőség ellenőrzése javítása az Automatic Insertion területen
  • Kapcsolattartás más Flextronics gyáregységekkel, adatok szolgáltatása a Corporate felé (OEE, LU, yield stb)
  • FMEA és Control plan elkészítésében való aktív részvétel
  • Új termékek bevezetésében való részvétel
  • Kapcsolattartás az alkatrész ill. gépbeszállítókkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát valamint vezetője írásos engedélyét, a következő e-mail címre: Link megjelenítése