www.cvonline.hu

AI Process Controll

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1000168

Flex állások

A Flextronics International Kft. (tabi) gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • A soron gyártott első termék átvétele/ellenőrzése
  • Process Control (Folyamatellenőrzés) végrehajtása
  • A gyártósoron készült termékek minőségénel szúróprobaszerű ellenőrzése, az esetlege hibák feltárása, dokumentálása, és ripoltálása IPC ls Vevői követelmények alapján
  • A gyártósoron történő munkafolyamatok ellenőrzése, a szabályoktól való eltérések feltárása, aktív részvétel ezek javításán
  • Zárolások, feloldások végrehajtása nem megfelelô minôség esetén
  • Minőségi problémák kezelése – beleértve a zárolásokat
  • 5+1S felügyelete és betartatása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség (minimum szakmunkásképző vagy érettségi)
  • Gyártási munkafolyamatok ismerete
  • Eredményes szóbeli elbeszélgetés
  • Eredményes következetességi teszt
  • IPC oktatás után eredményes vizsga
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Outlook
  • Határozott fellépés
  • Stressztűrő képesség
  • Műszaki gondolkodásmód
  • Döntésképesség
  • Több műszak vállalása

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az alábbi e-mail címre.