www.cvonline.hu

AI OPERÁTOR

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.08.28.
Hirdetés azonosító: 958864

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A FLEXTRONICS INTERNATIONAL KFT., Tabon lévő gyáregysége az alábbi pozícióra keres jelentkezőket

AI OPERÁTOR

Fő feladatok

  • SMT gépek kezelése
  • Az AI termelési terülteten mindenkor érvényes munkautasítás szerinti termék gyártása
  • A mérnökség által a folyamatban előírt egyéb tevékenység végrehajtása, folyamatváltoztatási dokumentumok alapján (FVJ, MEMO).
  • A meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével.
  • A munkahelyi rend és fegyelem betartása.
  • ISO dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jártasság műszaki és számítástechnikai ismeretek elsajátításában
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség

Előny

  • Automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

My Carrier. My Team. Flextronics.