www.cvonline.hu

AI OPERÁTOR

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1052598

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A FLEXTRONICS INTERNATIONAL KFT., Tabon lévő gyáregysége az alábbi pozícióra keres jelentkezőket

AI OPERÁTOR

Fő feladatok

  • SMT gépek kezelése
  • Az AI termelési terülteten mindenkor érvényes munkautasítás szerinti termék gyártása
  • A mérnökség által a folyamatban előírt egyéb tevékenység végrehajtása, folyamatváltoztatási dokumentumok alapján (FVJ, MEMO).
  • A meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével.
  • A munkahelyi rend és fegyelem betartása.
  • ISO dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jártasság műszaki és számítástechnikai ismeretek elsajátításában
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség

Előny

  • Automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye: Tab

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

My Carrier. My Team. Flextronics.