www.cvonline.hu

AI Gépkezelő

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 956082

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • SMT gépek kezelése
  • Az SMT területen mindenkor érvényes munkautasítás szerinti termék gyártása
  • A mérnökség által a folyamatban előírt egyéb tevékenység végrehajtása folyamatváltozási dokumentumok alapján
  • A meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével
  • A munkahelyi rend, fegyelem betartása
  • Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum szakmunkás iskolai végzettség
  • Jártasság műszaki és számítástechnikai ismeretekben
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség

Előny

  • Automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: