www.cvonline.hu

AI Folymatmérnök - WD017208

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1046925

Flex állások

Flex is a leading sketch-to-scale™ solutions company that designs and builds intelligent products for a connected world. With more than 200,000 professionals across 30 countries and a promise to help make the world Live Smarter™, the company provides innovative design, engineering, manufacturing, real-time supply chain insight and logistics services to companies of all sizes in various industries and end-markets. For more information please visit our careers page at Link megjelenítése;

     * Industry: Electrical / Electronic Manufacturing

     * Type: Public Company

     * NASDAQ: FLEX

     * Headquarters: 2 Changi South Lane, Singapore, 486123

     * Company Size: 10,001+ employees

     * Website: Link megjelenítése

Job Description

AI Folyamatok támogatása

Feladatok

·         A termelés folyamatának optimális megtervezése, figyelembe véve a minőségi, hatékonysági és költség kímélési követelményeket,

·         Az AI területén lévő folyamatok felügyelete (címkézés, pasztázás, SPI, reflow forrasztás)

·         SMT berendezések programjainak készítése és optimalizálása a technikusokkal közösen

·         Gyártáshoz szükséges segédanyagok tervezése, beszerzése (stencil design, alátámasztás tervezése)

·         Technikusok oktatása, szakmai támogatása

·         A termelési folyamat kritikus karakterisztikáinak meghatározása, együttműködve a termék NPI mérnökével a folyamatképesség javítása érdekében

·         A termelés területén jelentkező gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése ill. bevezettetése a támogató társszervekkel

·         A gyártási folyamat képességének ellenőrzése, kiértékelése

·         Gyártási hibaarány figyelése, elemzése, megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése a minőségbiztosítási részleggel közösen

·         A gyártás során felmerülő hibalehetőség modellezése – megértése, javaslattétel a hiba kiküszöbölésére

·         Részvétel a próbagyártásokban, kapcsolattartás az NPI teammel

·         Termelési csapatok közvetlen támogatása, kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal

·         Kapcsolattartas az Advanced Engineering Group-val, riportok készítése, folyamatfejlesztesek kidolgozasa a corporate sztenderdek alapjan

·         Vevői és belső auditokon való aktív részvétel.

·         LEAN és 6S projektekben való aktív részvétel

Elvárások

·         Műszaki felsőfokú végzettség (villamos-/gépészmérnök) VAGY középfokú végzettség esetén, 3 ÉV RELEVÁNS TAPASZTALAT

·         2 éves elektronikai gyártási tapasztalat előny

·         Tárgyalóképes angol nyelvtudás

·         Motivált, proaktív személyiség

Job Category

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Tab