www.cvonline.hu

Agronómus

  • A hirdetés 362 napja lejárt

Agronómus

munkakör

Mezőgazdasággal foglalkozó Hajdú-Bihar Megyei középvállalkozás keres agrárvégzettséggel rendelkező munkatársat Újszentmargitai kerületébe, agronómus munkakörbe.

Elvárások:

  • Felsőfokú mezőgazdasági végzettség
  • növénytermesztési területen szerzett tapasztalat
  • B típusú vezetői engedély, munkába járáshoz személygépkocsi
  • jó kommunikációs készség

Ami előny:

  • mezőgazdasági támogatások adminisztrációjával kapcsolatos tapasztalat (területalapú támogatás, gazdálkodási napló, nitrát jelentés)
  • területmérő GPS készülék illetve DIGITERRA szoftver használatában jártasság
  • növényvédelmi ismeretek
  • a növénytermesztési gépek használatának ismerete

Amit mi kínálunk:

  • szükség estén szolgálati lakás biztosítása
  • versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapatban, jó munkakörülmények biztosítása

Csatolandó dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével
  • Motivációs levél,
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata

Jelentkezés: a megadott e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges