Megbízható, stabil élelmiszeripari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

AGRONÓMUS

 (HF 10-7044)

pozícióba.

 Feladatok

  • Üzletfejlesztés folyamatos támogatása, ügyvezetővel napi szintű kapcsolattartás,
  • Szántóföldi zöldségfélék beszerzési folyamatainak előkészítése,
  • Konzervipari alapanyag (zöldség, gyümölcs) ellenőrzése, felvásárlása,
  • Meglévő partnerek látogatása országszerte, újak felkutatása.

Elvárások

  • Felsőfokú agrár végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Szántóföldi zöldségtermesztésben ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság,
  • Előny: termelők körében kialakult kapcsolati rendszer.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Baranya megye központtal, országosan,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7044"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése