www.cvonline.hu

Agronómiai Gyakornok

  • Company_icon KITE Zrt.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Pest és Nógrád megye
  • Date_icon 2015.06.21.

A KITE Zrt. Közép-Magyarországi Régiója

programjába keres pályakezdő vagy 1-2 éves munkatapasztalattal rendelkező fiatalokat Jász-Nagykun, Heves, Pest és Nógrád megyébe.

Feladata:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
  • szakmai alapok elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése.

Követelmények:

  • egyetemi, főiskolai agronómiai (általános, növénytermesztési, növényvédelmi, növényorvosi, kertészeti) végzettség,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Link megjelenítése internetes felületen, a megfelelő állásajánlat kiválasztását követően töltheti fel jelentkezését, 2012. május 11-ig.

Munkavégzés helye Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Pest és Nógrád megye
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Gyógyszeripar / Vegyipar, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Heves, Nógrád, Jász-Nagykun-Szolnok
Egyéb hasonló állások Önnek
MŰSZAKI BESZERZŐ

Adecco

  Feladatok: Közvetlen részvétel az operatív és...
Budapest

VILLAMOSMÉRNÖK TERVEZŐ (JUNIOR ÉS SENIOR) (HF 11-7773)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Biztos hátterű villamos tervezéssel foglalkozó ...
Budapest

FRÖCCSÖNTŐ

Procter & Gamble HYGINETT Kft.

  GYÖNGYÖSI KARRIER Növekedjünk               ...
Gyöngyös