www.cvonline.hu

AGROFOOD operational asszisztens

  • A hirdetés 330 napja lejárt

A Bureau Veritas francia székhelyű minőség-, egészség-, biztonság- és környezetmenedzsment területén tevékenykedő nemzetközi cégcsoport, mely jelenleg több mint 140 országban, 1400 irodával és több, mint 60 000 alkalmazottal rendelkezik, magyarországi leányvállalatához keres operational asszisztenst.

Feladata a mezőgazdasági osztály munkájának támogatása, a beérkező helyszíni jelentések nyomonkövetése, dokumentálása, azok eljuttatása az ügyfelek részére, jelentések, riportok elkészítése, belső határidők betartása, kész anyagok rendszerezése, fénymásolás, adatrögzítés.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Számítógép magas szintű felhasználói ismerete
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Ügyfél- és szolgáltatás központú gondolkodásmód
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Párhuzamosan futó feladatok elvégzésére való készség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való készség
  • Magyar anyanyelvi szint, középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Motivált személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban, szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés (fix + bónusz + egyéb havi juttatások)

Angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk „Agro asszisztens” jeligével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol