www.cvonline.hu

AGROFOOD junior asszisztens

  • A hirdetés 529 napja lejárt

A Bureau Veritas

francia székhelyű minőség-, egészség-, biztonság- és környezetmenedzsment területén tevékenykedő nemzetközi cégcsoport, mely jelenleg több mint 140 országban, 1000 irodával és több, mint 60 000 alkalmazottal rendelkezik, magyarországi leányvállalatához keres junior asszisztenst.

Feladata:

  • a mezőgazdasági osztály munkájának támogatása,
  • a beérkező helyszíni jelentések nyomonkövetése, dokumentálása, azok eljuttatása az ügyfelek részére,
  • jelentések, riportok elkészítése,
  • belső határidők betartása,
  • kész anyagok rendszerezése,
  • fénymásolás,
  • adatrögzítés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Számítógép magas szintű felhasználói ismerete
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Ügyfél- és szolgáltatás központú gondolkodásmód
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Párhuzamosan futó feladatok elvégzésére való készség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való készség
  • Magyar anyanyelvi szint, középfokú angol nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Motivált személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés (fix + bónusz + egyéb havi juttatások)

Angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk „Agro junior asszisztens” jeligével.

Helyek Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő