www.cvonline.hu

Agrárszakértő

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Agrárfinanszírozás, Európai Kompetencia Központ és Közszféra Finanszírozás osztályra keresünk munkatársat Agrárszakértő munkakörbe.

Feladatok:

  • ágazati tudásközpont: ágazati információk, piaci trendek, szabályozási környezet nyomon követése
  • közreműködés a bank agrárstratégiájának megvalósításában, valamint az ahhoz illeszkedő termékek fejlesztésében
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, célügyfelek felkeresése
  • szakmai vélemény nyújtása egyedi kockázatvállalási ügyletekhez
  • kapcsolattartás hatóságokkal, szakmai szervezetekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú agrárvégzettség: agrármérnök, agrárközgazdász szakon
  • A teljes élelmiszergazdaságra (mezőgazdasági alapanyag-termelés, élelmiszeripar, élelmiszerkereskedelem és az agrár-vidékfejlesztés) kiterjedő ágazati szakismeret
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • min. középfokú, folyékony angol nyelvtudás,
  • Előretekintő (proaktív) gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Átfogó, strukturált gondolkodás, stratégiai szemlélet
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol