www.cvonline.hu

Agrármérnök - termelési koordinátor INTS/13/54

  • Company_icon INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Mezőgazdasági területen működő nagyvállalati partnerünk kereskedelmi osztályára, fiatalos, lendületes csapatba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

AGRÁRMÉRNÖK - TERMELÉSI KOORDINÁTOR

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • termelési adatok feldolgozása,
  • készletek nyomon követése: beszerzés, értékesítések ellenőrzése, készlet karbantartása,
  • egyéb, termeléshez kapcsolódó feladatok ellátása,
  • periodikus, ad- hoc riportok készítése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • közgazdasági/pénzügyi/agrármérnöki végzettség,
  • felhasználói szintű MS-Office ismeret, naprakész, aktív Excel tudás,
  • strukturált gondolkodásmód, problémamegoldó készség,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

ELŐNY:

  • állattenyésztési, mezőgazdasági érdeklődés,
  • termelő (agrár) cégnél szerezett tapasztalat (szakmai gyakorlat),
  • angol nyelvtudás,
  • vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél,
  • fiatalos csapat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Pest megye déli része

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar