www.cvonline.hu

Agrárfinanszírozási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 998894
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ha felcsigáztuk a fantáziádat, csatlakozz hozzánk!

Megtalálni az álom melót? Hidd el, lehetséges!
Kiegészítenéd elméleti tudásodat gyakorlati ismeretekkel? Cégünk fontosnak tartja, hogy a nálunk dolgozó gyakornokok felelősségteljes munkakört töltsenek be, ami leginkább hozzájárul az új és hasznos ismeretek megszerzéséhez. Kiemelt figyelmet fordítunk gyakornokaink képességeinek továbbfejlesztésére.
Gondolsz a jövődre?
Ha felcsigáztuk a fantáziádat, csatlakozz a 150 főt számláló BB Gyakornoki Programunkba, amelynek egyik fő célja, hogy megtaláljuk azokat a tehetséges diákokat, akik a gyakornoki idő lejárta után munkavállalóként is erősíthetik csapatunkat.

Feladatok:

  • A kis-, közép- és nagyvállalati szegmensnek értékesítő ügyfélkapcsolati menedzserek munkájának központi támogatása
  • Kapcsolattartás a közvetítő partnerekkel és ügyfeleikkel, elsősorban az agrárszektor területéről
  • Ügyféladatok gyűjtése és rendszerezése
  • Ügyfél- és ügyletdokumentációk rendszerezése és kezelése
  • Aktív és passzív műveletek előkészítése
  • Ügyfél-adminisztráció
  • Kapcsolattartás külső és belső ügyfelekkel
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton (aktív vagy passzív) preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Pénzügyi/Számviteli alapismeretek és/vagy Mezőgazdasági alapismeretek
  • Legalább fél éves vállalt gyakorlati idő
  • Heti minimum 30 óra munkavégzés
  • Nyitott személyiség
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége
  • Banki kultúrához való alkalmazkodás

Munkaidő: Hétfőtöl péntekig 8:00 - 17:00 óra között - heti minimum 30 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Agrármérnök szak előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bruttó 702 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Legyél Te a legaktívabb Mind-Diák!
Dolgozz nálunk minél többet, és a kitartó munkádért cserébe megjutalmazunk!
Részletek az alábbi linken: Link megjelenítése