www.cvonline.hu

Agrár Sales Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 970050

Vetőmag értékesítési tapasztalattal rendelkező, fiatalos, kreatív szakembert keresünk partnerünk részére Agrár Sales Manager munkakörbe.

Feladatok:

- vetőmag stratégia kidolgozása
- vetőmag terület kiépítése és menedzselése
- vetőmagok beillesztése a cég technológiákba
- kapcsolattartás a beszállítókkal, kereskedőkkel
- árak és kondíciók kialakítása
- piacelemzés
- csapat irányítása, tréningezése
- szántóföldi kísérletek koordinálása, elemzése, azokból marketing anyagok készítése

Munkavégzés helye: Budapest sok vidéki utazással

Elvárások:

- növényvédelmi végzettség
- vetőmag értékesítési tapasztalat (legalább 4 év), esetleg termelési tapasztalat (= mezőgazdasági termesztés)
- angol nyelvtudás (legalább középfok)
- fiatalos, dinamikus, csapatjátékos
- kreatív és innovatív hozzáállás
- utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- fejlődési lehetőség
- kiemelt juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján