www.cvonline.hu

Agrár értékesítési szakértő

  • A hirdetés 688 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kereskedelmi banki agrár üzletág központi értékesítés támogatási feladatainak ellátása, abban való részvétel;
  • Intra- és internet felületek karbantartása, napra kész információkkal való feltöltése;
  • Az értékesítési hálózat informálása az ágazati aktualitásokról;
  • Rendezvények, szakmai események, oktatások és előadások szervezése, szakmai és oktatási anyagok elkészítése, összeállítása;
  • Az üzletági értékesítési tevékenység koordinálásában való részvétel, értékesítési kampányok kialakítása, lebonyolítása;
  • Versenytárselemzés, piacfigyelés, a marketing és kommunikációs feladatok ellátása, és a kapcsolódó back-office munka elvégzése;
  • Együttműködés a társterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

Előny:

  • Agrár szakirányú végzettség vagy szakmai gyakorlat;
  • Angol és egyéb idegen nyelvtudás.

Jelentkezési határidő: 2016. január 23.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő