Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Agrár értékesítési munkatárs

Feladatok:

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kereskedelmi banki agrár üzletág központi értékesítés támogatási feladatainak ellátása, abban való részvétel;
  • Intra- és internet felületek karbantartása, napra kész információkkal való feltöltése
  • Az értékesítési hálózat informálása az ágazati aktualitásokról
  • Rendezvények, szakmai események, oktatások és előadások szervezése, szakmai és oktatási anyagok elkészítése, összeállítása
  • Az üzletági értékesítési tevékenység koordinálásában való részvétel, értékesítési kampányok kialakítása, lebonyolítása
  • Versenytárselemzés, piacfigyelés, a marketing és kommunikációs feladatok ellátása, és a kapcsolódó back-office munka elvégzése
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Gyors tanulási képesség
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előny:

  • Agrár szakirányú végzettség vagy szakmai gyakorlat
  • Angol és egyéb idegen nyelvtudás

Jelentkezési határidő: 2016. augusztus 22.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő