www.cvonline.hu
Agilis tesztmérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.17.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 700234
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyar tulajdonú, piacorientált szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

budapesti munkavégzésre, alkalmazotti jogviszonyba.

Feladatok

  • Informatikai rendszerek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibakezelés
  • Teszttervek, teszt forgatókönyvek készítése, tesztesetek végrehajtása és a teszt eredmények dokumentálása
  • A problémák, hibák felderítése, rögzítése az erre használatos rendszerben
  • Hibajavítások nyomon követése, együttműködés az üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel

Elvárások

  • Legalább alapvető programozói ismeretek (Java alapok, SQL) az automatizált teszt scriptek előállításához
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Minőség iránti elkötelezettség, alaposság
  • Nyitottság az üzleti célok megértésére
  • Jó kommunikációs képesség és az ügyfelekkel és a fejlesztőkkel történő gördülékeny együttműködés
  • Pragmatikus gondolkodás, az elvárások ellenőrizhető kritériumokra történő lefordításának képessége
  • Angol nyelvtudás legalább alapfokon

Előny

  • SVN, Spira, Redmine ismerete

Amit kínálunk

  • Betanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Folyamatos továbbképzés, karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió