Agilis fejlesztő automatizálási területre (Service Management) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1076915
lejárt
YOUR TASK

Feladatok:

  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Agilis módszertanú fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés
YOUR PROFIL

Elvárások:

  • C# programozói tapasztalat
  • HTML, CSS, JavaScript (jQuery) magabiztos ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Objektumorientált szemlélet
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Önálló munkavégző képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Más programozási nyelvek, keretrendszerek (SQL, ASP.NET) ismerete
  • Windows és/vagy Linux server tapasztalat
  • Tanulási hajlandóság
  • Automatizálás-technikai érdeklődés (Excel makrók)
  • Agilis fejlesztési metodológiák (Scrum) ismerete
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió