www.cvonline.hu

Agency Manager (Kiemelt Értékesítés Szervező)

  • A hirdetés 490 napja lejárt

 Az NN Biztosító Zrt. Tolna megyei értékesítési igazgatósága

pályázókat keres

Az életbiztosítás bizalmi termék, ezért az NN-nél hiszünk abban, hogy a személyes tanácsadás a legsikeresebb értékesítési forma. Meggyőződésünk, hogy csak akkor tudunk testreszabott megoldásokat javasolni, ha ismerjük ügyfeleink céljait, kihívásait és pénzügyi helyzetét.

Kiemelt Értékesítés Szervezőként az értékesítési hálózat tevékenységének hatékony szervezésével és fejlesztésével Ön jelentős mértékben hozzájárulhat ahhoz, hogy a Tolna megyei értékesítési igazgatóságunk minél több felkészült és kiváló gyakorlati tudással rendelkező biztosítási tanácsadóval büszkélkedhessen. Így Ön közreműködhet abban, hogy még több család teremtse meg pénzügyi biztonságát és kerüljön életbiztosítási védelem alá.

Az NN értékesítési hálózatához tartozni elismerést, megbecsülést, társadalmi rangot is jelent.

Társaságunk számít Önre is!

Az NN gondoskodik arról, hogy Kiemelt Értékesítés Szervezői magas szakmai ismereteket biztosító, színvonalas képzéseken vegyenek részt, illetve szakmai fejlődésüket coach-ok és instruktorok is segítik, ezáltal támogatva őket vállalkozásuk sikeres fejlesztésében.

Feladatok:

  • Az NN Biztosító termékeinek eljuttatása minél több új ügyfélhez;
  • Az igazgatóság meglévő ügyfeleinek minőségi kiszolgálásának biztosítása;
  • Az igazgatóság negyedéves és éves üzleti tervének teljesítése;
  • Meglévő biztosítási tanácsadói (28 fő) és értékesítés szervezői (4 fő) csapat szakmai koordinálása, fejlesztése;
  • Az igazgatóság értékesítési tevékenységének fejlesztése, szervezése, kontrollja;
  • Az igazgatóság toborzási és képzési folyamatának előmozdítása és felügyelete;
  • Visszajelzés az értékesítés szervezőknek a tevékenységükkel, eredményességükkel kapcsolatban;
  • Az igazgatóság operatív működtetése a belső és külső előírásoknak megfelelően, valamint az igazgatóság fejlesztése.

Kiegészítő információk:

  • Tevékenység végzésének helyszíne: Szekszárd, utazás Tolna megyében;
  • Tevékenység ellátása megbízási szerződés keretében történik.

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 3 év pénzügyi szektorban szerzett értékesítés vezetői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • Vezetői engedély, gyakorlat és rendelkezésére álló személygépkocsi;
  • Vállalkozó szellem, felelősségvállalás és önállóság;
  • Együttműködés képessége: tudjon csapatot építeni és azt összetartani;
  • Stratégiai gondolkodás, képesség változások kezdeményezésre és megvalósítására;
  • Összpontosítás a célok elérésére, egyidejűleg az igazgatóság szervezőinek és partnereinek támogatására;
  • Nyitottság, empátia, lojalitás;
  • Ambíció, teljesítménymotiváltság;
  • Szóban és írásban egyaránt erőssége a világos és helyzetnek megfelelő kommunikáció.

Ha Önnek számít a:

  • piacvezető, innovatív pénzügyi termékskála;
  • egy multinacionális cég biztos háttere;
  • teljesítmény- és értékalapú díjazási rendszer;
  • magas szintű, szakmai képzések;
  • pályája kezdetén folyamatos szakmai támogatás;
  • színvonalas irodai környezet;

akkor jelentkezzen hozzánk az alábbi elérhetőségeken:

Kérjük, hogy fényképes bemutatkozó anyagát „Kiemelt Értékesítés Szervező” jeligére az alábbi e-mail címre küldje 2015. november 8-ig.

Helyek Tolna
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő