www.cvonline.hu

Ágazatvezetőt keresünk Zala megyei partnercégünk részére!

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.07.02.
Hirdetés azonosító: 933419
lejárt

Ágazatvezetőt keresünk!

Elvárások:

  • Szakirányú agrármérnök végzettség vagy
  • Kertészeti Egyetem illetve Főiskola,
  • MS-Office programok gyakorlati ismerete,
  • Határozott,kommunikatív,konzekvens,célorientált személyiség,
  • Jó szervező készség,
  • 1-2 év szakmai tapasztalat.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • B-kategóriás jogosítvány.

Feladatok:

  • Munkaszervezés napi,havi és éves szinten,
  • Elszámolások a könyvelés és munkaügy részére,
  • Köztisztaság,zöldterület fenntartása,
  • Fejlesztés biztosítása,
  • 45-60 fő munkájának irányítása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil háttérrel rendelkező munkaadó,
  • Közalkalmazotti jogviszony,
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu