www.cvonline.hu
Ágazatvezető helyettes (növénytermelési területen)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.30.
Jelentkezési határidő: 2015.02.03.
Hirdetés azonosító: 894560
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Jász-Nagykun-Szolnok megyei, mezőgazdasági területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk Növénytermelési ágazatvezető helyettest.

Feladatok:

- Növénytermesztés vetéstervének, technológiájának, költségeinek, hozamának, jövedelmének tervezése
- Koordinálja a termesztéstechnológiai munkálatokat. Tervezi a következő napi munkálatokat
- Szervezi, irányítja, ellenőrzi a technológiai műveleteket
- Gondoskodik a termeléshez szükséges anyagok megrendeléséről figyelembe véve több ajánlatot is
- Szervezi, irányítja, ellenőrzi a növények betakarítását, szárítását, tárolását és bizonylatolását
- Határidőre elvégzi a feladatihoz kapcsolódó adminisztrációs teendőket, összeállítja a statisztikai jelentéseket
- Vezeti a gazdálkodási naplót
- Elkészíti és továbbítja a Területalapú Támogatást. A kipusztult területekről időben felmérést és jegyzőkönyvet vezet
- Betartja és ellenőrzi az ágazattal kapcsolatos munka- és vagyonvédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és növényvédelmi előírásokat
- Napi szinten vezeti az AGROVIR mezőgazdasági vezetői információs rendszert
- Végrehajtja a menedzsment utasításait
- Készletnyilvántartást vezet a mezőgazdasági termeléssel kapcsolatban felhasznált, megtermelt anyagokról, termékekről, raktárkészletet vezet
- Munkájában szorosan együttműködik az állattenyésztési ágazatvezetővel

Követelmények
Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Power Point)
- Kiváló kommunikációs készség
- Rugalmasság

Előny:
- AGROVIR mezőgazdasági vezetői információs rendszer ismerete
- jász-nagykun-szolnok megyei lakhely