www.cvonline.hu
Ágazati asszisztens (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1064414
lejárt
YOUR TASK
  • 200+ fős részleg asszisztense
  • Telefonokat kezel, üzenetek vesz át, rögzíti és továbbítja őket.
  • A vezetői csapat és a munkatársak támogatása
  • Az üzletágvezető időbeosztását, programjait egyezteti, szervezi, adminisztrálja.
  • Külső partnerek és vállalati dolgozók bejelentkezését fogadja, egyezteti, vendégeket fogad, kiszolgál.
  • Kezeli a postát (bontás, szortírozás, iktatás, továbbítás).
  • Írásos anyagokat, leveleket készít el.
  • Irattároz, iratot kezel, nyilvántartásokat készít és karbantart (pl. címlista, telefonlista).
  • Rutin jellegű feladatokat végez.
  • Számlákat rögzít.
  • Protokolláris teendőket lát el.
  • Idegen nyelvű levelezést lát el.
  • Tartja a a kapcsolatot a különböző back office csoportokkal: AM, FM, beszerzés, pénzügy stb.
  • Egyedi feladatokat a kialakult gyakorlat szerint önállóan végez el.
  • Kapcsolatot tart belső szervezeti egységekkel.
  • Munkaügyi nyilvántartást vezet.
  • Tárgyalási jegyzőkönyveket, emlékeztetőket készít.
  • Irodai eszközök, írószerek beszerzését, megrendelését koordinálja a szervezeti egység számára.
  • Számítógépes nyilvántartó rendszereket kezel.
  • Egyedi feladatokat önállóan végez.
  • Adminisztratív segítséget nyújt különféle jelentések, beszámolók, prezentációk elkészítéséhez.
  • Hivatalos utak szervezéséhez segítséget nyújt.
  • Igény esetén kisebb rendezvényeket megszervez.
YOUR PROFIL
  • Középfokú angol és német nyelvismeret
  • Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat megléte előny
  • Kezdeményező képesség
  • Priorizációs képesség
  • Határozottság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált
  • MS Office ismeretek: word, excel, power point, outlook

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen