www.cvonline.hu

After Sales munkatárs

  • A hirdetés 490 napja lejárt

After Sales munkatárs német nyelvtudással - kerékpáripar

Nemzetközi piacokon dinamikusan fejlődő kerékpár fejlesztő- gyártó-kereskedő cég német nyelvet magabiztosan beszélő munkatársat keres.

Feladatok:

  • garanciális kerékpáralkatrészek utánrendelése
  • garanciaesetek naprakész iktatása, nyomon követése
  • napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal, gyártókkal német nyelven
  • üzletmenet során felmerülő problémák kreatív kezelése

Elvárások:

  • folyékony/magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • jó kommunikációs készség
  • problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • pontosság, precizitás
  • döntésképesség és határozottság, feladatorientáltság
  • rugalmasság

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • kerékpár felépítésének ismerete, műszaki ismeretek
  • hasonló területen szerzett tapasztalat (customer service, after sales)

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben magadra ismersz, német és magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német