www.cvonline.hu

After Sales Menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 935498

Megbízónk nemzetközi piacvezető gyártó és forgalmazó vállalat. amely szállítójárművek forgalmazásával, valamint a raktári és anyagmozgatási rendszerek kiépítésével foglalkozik

Partnerünk számára keresünk műszaki beállítottságú After Sales menedzsert.

Feladatok:

- napi együttműködés a szerviz technikus csapattal
- ajánlatok, kalkulációk készítése a szerviz technikusok felmérése alapján
- kapcsolattartás ügyfelekkel
- szezonális ajánlatok kommunikációja
- lokáció: Biatorbágy központi iroda

Elvárások:

- angol és/vagy német nyelvtudás írásban, olvasási szinten
- autóalkatrész értékesítésben, munkafelvevőként szerzett tapasztalat előny
- minimum középfokú végzettség
- műszaki beállítottság
- 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- megbízható informatikai ismeretek: Ms Office, SAP ismerete előny
- kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó attitűd
- precíz, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem és juttatás
- biztos háttér, kiváló munkahelyi környezet
- karrierlehetőség
- munkába járás támogatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a