www.cvonline.hu

After Sales Menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2015.04.11.

Pozíció leírása / Job description

Dolgoztál szervízben, munkafelvevőként vagy alkatrész értékesítésben? Beszélsz németül vagy angolul? Akkor itt a helyed!

Multinacionális partnerünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező, angolul és/vagy németül beszélő, műszaki beállítottságú Aftersales Managert.

Ez a pozíció felelős a szervíztechnikai vezető által felmért szervíz/karbantartási feladatokkal kapcsolatos menedzsmentért, valamint az ügyfelek potenciális szervíz szolgáltatásainak feltérképezéséért.

Feladatok:

- szervíztechnikusok munkájának teljes körű háttértámogatása
- ajánlatok, kalkulációk készítése a szervíztechnikusok felmérése alapján, optimalizálás
- kapcsolattartás ügyfelekkel
- bizonyos termékek önálló értékesítése: meglévő ügyfelek szervízigényeinek nyomon követése alapján
- szezonális ajánlatok kommunikációja

Elvárások:

- középfokú angol és/vagy német nyelvtudás, szaknyelv ismerete előnyt jelent
- autóalkatrész értékesítésben, munkafelvevőként szerzett tapasztalat
- minimum középfokú végzettség
- műszaki beállítottság, jártasság
- 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- megbízható informatikai ismeretek: Ms Office, SAP ismerete előny
- kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó attitűd
- precíz, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem és juttatás
- biztos hátter egy dinamikus cégnél
- karrierlehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -