www.cvonline.hu

ÁFA könyvelő munkatárs francianyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1200 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába felsőfokú francianyelv-tudással rendelkező ÁFA könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a vállalat külföldi érdekeltségeinek támogatása,
  • ÁFÁ-hoz kapcsolódó adatok összegyűjtése, validálása és feldolgozása,
  • visszaigényelhető és nem-visszaigényelhető ÁFA tételek elkülönítése,
  • adófizetési kötelezettségek időbeni betartása,
  • ÁFA visszaigénylési folyamatok menedzselése,
  • havi mérleg rekonsziliáció,
  • számlák ellenőrzése,
  • esetleges könyvelési hibák feltárása, elemzése, megoldása,
  • helyi adóhatóságokkal való együttműködés,
  • más adózási csoportokkal való együttműködés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügy/számvitel területen,
  • legalább 1 éves tapasztalat számvitel területén,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló MS Excel ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • határidők betartására való képesség,
  • precizitás, pontosság,
  • kiváló angolnyelv-tudás (a mindennapi munkavégzéshez elengedhetetlen),
  • kiváló francianyelv-tudás.

Előnyt jelent

  • ÁFÁ-val kapcsolatos ismeretek.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport
  • versenyképes juttatási csomag
  • professzionális munkakörnyezet
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő