ÁFA könyvelési menedzser felsőfokú angolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1211 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába ÁFA könyvelési menedzser munkatársat keresünk.

Feladatok:

People management

  •          az áfakönyvelő csapat munkájának vezetése,
  •          a csapattagok készségeinek, képességeinek fejlesztése, motivációjának növelése
  •          teljesítményértékelés,
  •          oktatás, tréning és karrierfejlesztés,
  •          fizetések, bónuszok megállapítása.

Operatív management

  •          ÁFA-könyvelési folyamatok hatékony működésének biztosítása,
  •          az adózással foglalkozó csoportok közötti együttműködés, a folyamatok sztenderdizálása,
  •          külső és belső auditok támogatása,
  •          a könyvelési mérleg és egyéb dokumentációk szupervíziója,
  •          rendszeres riportkészítés a vezetőség számára,
  •          a csapaton belüli best-practice-ek kialakításának támogatása.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • pénzügyi területen szerzett legalább 4 éves szakmai tapasztalat,
  • könyvelés/adózás területén szerzett legalább 4 éves szakmai tapasztalat,
  • legalább 2 éves vezetői tapasztalat,
  • precizitás, rendszerszemlélet,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • felsőfokú angolnyelv-tudás.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.