www.cvonline.hu

Aegon Lendület Program

  • A hirdetés 371 napja lejárt
Az új, kiemelt, 4 hónapos intenzív program jó kiindulási pontot jelent ahhoz, hogy képzett tanácsadóvá válj. Lehetsz közgazdász, bölcsész, jogász vagy ének-zene tanár, szívesen látunk, ha vannak céljaid és szeretsz tanulni. Hiszen itt nem a végzettség, hanem a személyes készségek (szorgalom, ambíció, kommunikáció) számítanak leginkább. Az a fontos, hogy legyél motivált, határozott és merj új dolgokat kipróbálni!
A program hozzá segít ahhoz, hogy egy lendületes csapat tagjaként elindulj az Aegon tanácsadói karrier pályáján és gyorsan haladj előre rajta.
Nem csak pályakezdők jelentkezését várjuk, hanem azokét is, akik több éves munkatapasztalattal a hátuk mögött új karriert szeretnének építeni.
Kiket várunk?
Felsőfokú végzettséggel rendelkezőket, akik nyitottak egy piacképes szakma elsajátítására és nem csak papírt szeretnének szerezni megszerzett tudásukról, hanem átlagon felüli jövedelemmel szeretnének rendelkezni.
A program várható időtartalma: 2016.10.10. – 2017.02.10. (16 hét)
Küldd el fényképes önéletrajzod a lenti email címre!
Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...