www.cvonline.hu

Adwords / SEO munkatárs

  • A hirdetés 620 napja lejárt

A Russmedia cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó miskolci divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Adwords/SEO munkatárs

Az új munkatárs feladatai:

  • Wordpress alapú weboldalak, érkeztetési oldalak készítése
  • Landing oldalak szövegírása, létrehozása és kezelése (html-ben, és landing oldalakat kezelő alkalmazásokban pl. Leadpages)
  • Weboldalak, közösségi média oldalak üzemeltetése, karbantartása, rendszeres analízise
  • Sajátkészítésű honlapok, érkeztetési oldalak optimalizálása
  • ROI fókuszú AdWords/FB, e-mail marketing kampányok tervezése, menedzselése, optimalizálása
  • Folyamatos költség kontroll és kampány optimalizáció
  • PPC terület keretrendszerének, belső folyamatainak folyamatos optimalizálása, fejlesztése
  • Analytics profilkezelés, mérés, beállítás, tag manager kezelés
  • Statisztikák (Google Analytics), riportok, elemzések készítése
  • Feliratkozó- és vásárlási konverziók precíz mérése
  • Tanácsadás kampánykreatívokhoz
  • Linkszövegek írása
  • Média tanácsadók munkájának és az értékesítési folyamatok bonyolításának támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

Az ideális munkatárs több éves Adwords és Facebook hirdetői tapasztalattal rendelkezik, amely során napi rendszerességgel, önállóan menedzselt hirdetési kampányokat.

Ezen felüli elvárások:

  • Online marketingeszközök ismerete, alkalmazási gyakorlata (Google Adwords/látogatottsági és konverziónövelő, analitikus, közösségi és affiliate eszközök)
  • Legalább 1-2 éves Adwords és Facebook hirdetéskezelői gyakorlat
  • Az Analytics alkalmazás használatában szerzett tapasztalat
  • Facebook, YouTube, LinkedIn ismerete
  • Eredmény-orientált, erős analitikai és jó problémamegoldó képesség
  • Digitális marketing szemlélet
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • változatos, izgalmas munka
  • fiatal, dinamikus csapat
  • kiemelkedő munkakörülmények
  • versenyképes fizetés
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő