www.cvonline.hu

Advanced Quality Engineer

  • A hirdetés 929 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Folyamatosan bővülő autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Az APQP fázisban (minőségügyi területen) kapcsolattartás a vevőkkel,
Felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért,
Új termékek bevezetésének támogatása, vevői PPAP koordinálása,
A vállalat és a vevők minőségi követelményeinek összehangolása,
Vevői csoportok minőségügyi módszerekkel történő támogatása,
Kapcsolattartás a gyári minőségbiztosítás és a projektcsapat között.

Követelmények:

Műszaki diploma (gépészmérnök / járműgépész / műszaki menedzser)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Autóipari minőségügyi ismeretek alapos ismerete! (PPAP/VDA2, APQP/VDA4, FMEA, TS 16949)
Utazás vállalása

Előny:

Német / francia nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil vállalati háttér
Fejlődési, tanulási lehetőség
Motiváló bérezés (bónusz, cafetéria)

Helyek Oroszlány
Tata
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő