www.cvonline.hu

Advanced Quality Engineer

  • Frissítve 3 napja

 Legyünk együtt sikeresek!

 Autóipari gyártással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen, az APQP fázisban;
A projektcsapat és a gyári minőségbiztosítás közötti kapcsolat tartása;
A vevői követelményekkel kapcsolatos tudás átadása;
Minőségbiztosítási kérdésekben koordináció a projektcsapat és az üzem között;
Projektekben való felelősség a szállítók első minta folyamatáért;
Az új termékgyártási folyamat támogatása, vevői PPAP koordinálása;
A vevői csoportok minőségügyi módszerekkel történő támogatása.

Követelmények:

Legalább 3 éves, a minőségügy területén szerzett autóipari tapasztalat
Felsőfokú gépészmérnöki / járműgépész / műszaki menedzser végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Autóipari minőségügyi ismeretek (APQP/VDA4, PPAP/VDA2, FMEA, ISO/TS 16949)
Vevőorientált szemléletmód
Jó problémamegoldó képesség

Előny:

Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Biztos háttér, stabil munkahely
Tanulási, fejlődési lehetőség
A régióban kiemelkedő fizetés
Bónuszrendszer
Béren kívüli juttatások

Ideális pályázó:

Önálló döntéshozás
Hatékony konfliktuskezelés
Cselekvésorientáltság
Személyközi intelligencia
Utazási hajlandóság

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Oroszlány, Mór
Egyéb hasonló állások Önnek
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (HF 11-7886)

Humanfield Tanácsadó Iroda