Adózást támogató munkatárs felsőfokú angolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 875 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába Adózást támogató munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • az EMEA régióban könyvelési folyamatok támogatása,
  • az ÁFA könyveléssel kapcsolatos feladatok és tevékenységek időben történő teljesítése,
  • adatok gyűjtése, validálása és feldolgozása,
  • az áfabevallás elkészítésének támogatása,
  • a mérleg és a havi elemzés elkészítésében való részvétel,
  • auditokban, adózási kérdésekben való együttműködés, adatszolgáltatás a cégen belül,
  • a folyamatban felfedezett gyengepontok/fejlesztési javaslatok kommunikálása a hatékonyság növelésének érdekében.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • könyvelés területén szerzett legalább 6 hónapos szakmai tapasztalat,
  • Microsoft Excel alapos ismerete,
  • jó problémamegoldó készség,
  • együttműködés,
  • teherbíró képesség,
  • felsőfokú angolnyelv-tudás (szóban és írásban).

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol