www.cvonline.hu

Adózási szakértő

  • A hirdetés 963 napja lejárt

Nemzetközi hátterű cégcsoport budapesti leányvállalatához keresünk új munkatársat Adózási szakértő pozícióba.

Feladatok:

·         Adózással kapcsolatos tevékenységek támogatása

·         Adóbevallásokhoz szükséges adatok összeállítása, bevallások, önrevíziók elkészítése

·         Jogszabályok, jogszabályváltozások elemzése, jelentések készítése

·         Havi számviteli zárási folyamatok támogatása

·         Bevételek és kifizetések nyomon követése, határidők betartása és betartatása

·         A társaság társterületei részére adótanácsadás támogatása

·         Adóval kapcsolatos számviteli adatok felülvizsgálata és ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben

·         Mérleg egyeztetések elvégzése

·         Kapcsolattartás az adóhatóságokkal és könyvvizsgálókkal

·         Halasztott adó kalkuláció

Elvárások:

·         Gazdasági/pénzügyi területen szerzett diploma

·         Adótanácsadói vagy okleveles adószakértői és mérlegképes könyvelői végzettség előny

·         Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

·         Legalább 3 éves releváns, adózással kapcsolatos tapasztalat, preferáltan multinacionális környezetben

·         Emelt szintű Excel ismeret

·         SAP vagy más, hasonló rendszerben szerzett gyakorlat

·         IFRS ismeret

·         Határozott, önálló, dinamikus személyiség

·         Megbízhatóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

·         Versenyképes juttatási csomag

·         Multinacionális környezet

·         Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum