www.cvonline.hu

Adózási szakértő (Budapest)

  • A hirdetés 1117 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába adózási szakértő munkatársat keresünk, nemzetközi csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • afrikai országok munkavállalóinak támogatása a személyi jövedelemadót illetően,
  • munkáltatói adók bevallása,
  • helyi pénzügyi és adózási szabályozások nyomon követése és beépítése a bérszámfejtési folyamatokba,
  • bérszámfejtési csapatok folyamatos képzése,
  • komplexebb esetek megoldása, kérdések megválaszolása,
  • folyamatok fejlesztésében való részvétel,
  • szolgáltatás magas minőségének biztosítása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 éves tapasztalat pénzügyi (adózási) területen,
  • precizitás, pontosság,
  • problémamegoldó képesség,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás (a munkavégzés jelentős része angol nyelven történik).

Előny:

  • mesterdiploma gazdasági területen.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő