www.cvonline.hu

Nemzetközi szolgáltató központ számára keresünk munkatársat

ADÓZÁSI SZAKÉRTŐ (ANGOL – FRANCIA)

(HF 11-7856)

pozícióba.

Feladatok

  • Szorosan együttműködik a többi adózási szakértővel
  • Direkt adózási folyamatokban adatokat gyűjt, riportokat készít, támogatja az auditokat
  • Figyelemmel követi az adózást érintő jogszabály változásokat

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Adózásban, könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol és francia nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Nemzetközi, dinamikus környezet

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7856"-os referenciaszám és
a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu