www.cvonline.hu
Adózási Supervisor (Társasági adó, Transzferár))
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.06.
Jelentkezési határidő: 2015.03.07.
Hirdetés azonosító: 910079
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Kiváló lehetőséget kínálunk azoknak, akik valóban elkötelezettek az adózás iránt:

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk magabiztos angol nyelvtudással rendelkező jelölteket Adózási Supervisori pozícióba.

A pozíció az alábbi feladatokat tartalmazza:

- kollégák által elkészített társasági adóbevallások / transzfer dokumentáció felülvizsgálata
- pályakezdő kollégák betanítása, mentorálása, coaching
- munkafeladatok delegálása
- ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás

Követelmények
- felsősokú végzettség számviteli, pénzügyi, vagy gazdasági területen
- a magyar társasági adó / transzferár dokumentáció magabiztos ismerete
- 3-4 éves releváns tapasztalat (könyvelő irodánál, multinacionális vállalatnál, Big4 -nál)
- magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen
- pontos, precíz munkavégzés