www.cvonline.hu

ADÓZÁSI SPECIALISTA

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 735947

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Adózási specialista

A munkavégzés helye: Budapest, központi irodaház

Feladatok:

  • az adókat érintő szakmai kompetenciák kialakítása és összefogása (jövedelemadó, forgalmi adó, fogyasztási adók, forgalmi illetékek, egyéb adók)
  • valamennyi adójogi követelmény teljesítése; minőségbiztosítás, kockázatkezelés és compliance-management
  • kapcsolattartás az adóhatósággal, a nemzetközi központtal és az operatív szakterületekkel adóügyekben
  • adóbevallások, bejelentések és kimutatások készítése (forgalmi adó, jövedelemadó, fogyasztási adó és egyéb adók), valamint egyéb, az adók szempontjából releváns regisztrációk elkészítése és megtétele
  • az esedékes adók megfizetésének és az adó-visszatérítéseknek a felügyelete
  • adóval kapcsolatos határidők betartásának felügyelete
  • adóvizsgálatok nyomon követése és jogorvoslatok lebonyolítása
  • az adózási könyvvitel lebonyolítása és az éves beszámoló adópozícióinak meghatározása (társasági adók és látens adók)
  • a transzferár dokumentációjának elkészítése
  • az operatív üzleti események és folyamatok adóügyi elemzése
  • a célok elérése és a feladatok teljesítése a felelősségi körben, magas minőségben, gazdaságilag hatékony módon és a határidők betartásával

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség (ideálisan adó-szakirányon)
  • min. 4-5 éves releváns tapasztalat (adó-területen)
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • ambiciózus, dinamikus személyiség
  • pontosság, precizitás és monotonitás-tűrés
  • ápolt, igényes megjelenés, határozott fellépés
  • üzleti szemlélet

Amit kínálunk:

  • munkavégzést egy, a piacon magas és stabil pozíciót elfoglaló nemzetközi szervezetben
  • versenyképes jövedelmet
  • 100%-os utazási támogatást
  • étkezési hozzájárulást (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • karrierlehetőséget és vezetői, felelősségteljes feladatkört

Kérjük, amennyiben úgy érzi, szakmai tapasztalatai, végzettsége és képességei megfelelnek a fent említetteknek, küldje el a megadott elérhetőségre fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, illetve adja le pályázatát online jelentkezési felületünkön keresztül.

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja