www.cvonline.hu

Adózási Specialista - Tatabánya környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: A bérszámfejtés adóvonzatainak ellenőrzése, könyvelése. Helyi adó, ÁFA bevallás elkészítése. Társasági adó kalkuláció előkészítése. Havi zárásban való részvétel. Természetbeni juttatások, személyi jellegű egyéb kifizetések utáni adófizetési kötelezettség kalkulációja, könyvelése. Adókkal kapcsolatos és egyéb tranzakciók könyvelése.

Végzettség:
Felsőfokú pénzügyi, mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 2 éves gyártókörnyezetben szerzett, releváns szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs szintű angolnyelv tudás Hatályos adózási jogszabályok ismerete

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.